دیوالت – Dewalt

دیوالت  ( DEWALT | Power Tools, Contractor Tools and Accessories )یک برند جهانی است که سالهاست در زمینه تولید و فروش ابزار آلات برقی ، ابزار شارژی و متعلقات آن فعالیت می کند و تابعه ای از شرکت بلک اند دکر میباشد.
شرکت اصلی دیوالت در سال ۱۹۲۴ توسط ریموند دیوالت (مخترع اره شعاعی بازودار ) شروع به کار کرد. دیوالت به سرعت رشد کرد و در سال ۱۹۴۷ به عنوان برندی مطرح تثبیت شد. دیوالت در سال ۱۹۴۹ توسط شرکت American machin & foundry co   خریداری و در سال ۱۹۶۰ به بلک اند دکر فروخته شد.
در سال ۱۹۹۲ شرکت بلک اند دکر یک تلاش مضاعف در زمینه شاخص کردن برند دیوالت در تولید ابزارهای حرفه ای صنعتی و برقی را آغاز کرد.
در حال حاضر دیوالت تولید کننده بیش از ۲۰۰ ابزار برقی و ۸۰۰ لوازم جانبی و متعلقات می‌باشد که پر قدرت در بازار به فروش می‌رسد. شرکت دیوالت در سال ۱۹۹۴ خط تولید خود را با استفاده از تکنولوژی  ELU  افزایش داد.
دیوالت در حال حاضر یک نام تجاری محبوب در بین صاحبان صنایع و مصرف کنندگان ابزارهای برقی می‌باشد.
در سال ۲۰۰۲ تولید شرکت دیوالت در ایالت متحده آمریکا متوقف شد. دیوالت از آن پس ابزارهای برقی خود را در کشور های  چین، مکزیک، تایلند، ژاپن و کره، تولید و در سراسر جهان به فروش رساند.
در سال ۲۰۰۴ بلک اند دکر رقیب قدرتمند خود  Porter-Cable را خریداری و با دیوالت ترکیب کرد و تولید خود را ادامه داد.
در سال ۲۰۱۱ دیوالت یک خط تولید ابزار دستی Hand Tools  را راه اندازی کرد و آن را گسترش داد. از سال ۲۰۱۳ دیوالت شروع به تولید ابزار مکانیکی نیز نمود.

  • اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی :
برچسب ها :