جاروبرقی صنعتی مدل NT 50/1 TACT

معمولا در محیط هایی که دارای گرد و غبار و آلودگی های زیادی می باشند، فیلتر جاروبرقی در حال استفاده در مدت زمان اندکی دچار گرفتگی می شوند. همین موضوع موجب کمتر شدن قدرت مکش  دستگاه شده و کارایی آن را کاهش می دهد. به منظور غلبه بر همین مشکل KARCHER آلمان اقدام به طراحی و تولید انواع جاروبرقی صنعتی سری  TACT و AP  نموده است. این سیستم ها امکان تمیز ماندن فیلتر در حین کار را در اختیار شما قرار می دهند. جاروبرقی صنعتی مدلNT 50/1 TACT نیز از همین سری از محصولات کارچر می باشد.
شدت صدای ایجاد شده توسط این دستگاه نیز بسیار کم می باشد. بدنه این دستگاه از جنس پلی اورتان بوده که برای استفاده در محیط های صنعتی ایده آل می باشد. همچنین طراحی ارگونومیک و کاربردی این محصول استفاده از آن را بسیار ساده ساخته است. سپری محافظ بر روی این بدنه قرار گرفته است که از آسیب رسیدن به آن و یا وسایل موجود در محیط در صورت برخورد جلوگیری می کند. دسته این محصول نیز دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد.
کلیدی چرخان بر روی جاروبرقی صنعتی مدل NT50/1 TACT تعبیه شده است. همچنین خرطومی تخلیه ضد سایش این جاروبرقی تخلیه مخزن آن را بسیار ساده ساخته است، که با توجه به ظرفیت ۵۰ لیتری مخزن آن بسیار کاربردی می باشد.
کارن تجارت نمایندگی کارچر آلمان
وظیفه عرضه و خدمات دهی این محصول کارچر نیز مانند سایر محصولات این شرکت بر عهده شرکت کارن تجارت می باشد.

  • اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی :
برچسب ها :