تولید محصولات صنعتی

تکنوپلاس در حوزه صنعت فعالیّت چشمگیری دارد و با در اختیار داشتن برندهای معتبر و برتر جهان در تولید دستگاه‌های تصفیه آب، آب‌شیرین‌کن راه‌کارهای نوین را در اختیار بخش صنعت می‌گذارد.

برند آکوافیر (Aquafier) به صورت تخصصی اقدام به ارائه محصولات و راه‌کارهای مورد نیاز بخش صنعت برای تصفیه آب می‌کند. محصولات آکوافیر در عین اینکه کیفیت بالای تصفیه را مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی ارائه می‌کنند، اندازه بسیار کوچکی دارند بگونه‌ای که می‌توان گفت یک تصفیه‌خانه صنعتی را در مقیاس پرتابل در اختیار خواهید داشت. کارخانه‌ها، روستاها و مناطق مسکونی دور افتاده، گروه‌های امدادی، نظامیان، مناطق توریستی و کمپ‌های مستقر در طبیعت که دسترسی به خطوط لوله‌کشی شبکه انتقال آب ندارند،‌ بهترین راه حل مشکل خود را در این محصولات می‌یابند. آکوافیر محصولات ساخته‌شده‌ای را دارد که عمده نیازهای شما را برآورده خواهد ساخت اما چنانچه موردی خاص نیز وجود داشته باشد، کارشناسان آکوافیر می‌توانند راه‌کار مناسب را پیشنهاد داده و متناسب با آن اقدام به تولید محصول خاص شما را نمایند.

اسپکترا (Spectra) دیگر برند کاتادین گروپ است که در بخش دستگاه‌های آب‌شیرین‌کن فعال است. آب‌شیرین‌کن‌های تولید شده توسط اسپکترا کمترین میزان مصرف انرژی و بیشترین درصد نمک‌زدایی و خروجی آب را در میان تمام محصولات دیگر دارند. دستگاه‌های آب‌شیرین‌کن کاتادین-اسپکترا قادر هستند با انرژی خورشید یا باد و یا باتری‌ به راحتی کار کنند. حتی فراتر از آن، کاتادین-اسپکترا تنها سازنده آب‌شیرین‌کن‌های دستی (بی‌نیاز از برق و باتری) در جهان است که مناسب شرایط اضطراری است. در بخش محصولات صنعتی، دستگاه‌هایی در سایز کوچک با بیشترین خروجی ممکن و کم‌ترین مصرف برق طراحی شده است. البته بنا به نیاز، می‌توان بهترین راه‌کار ممکن را ارائه کرد و محصولاتی دقیقاً بنا به سفارش تولید نمود.

از جمله محصولات صنعتی می‌توان به آب‌شیرین کنی با خروجی ۴۰۰۰۰ لیتر (چهل هزار لیتر) در روز و در سایز بسایر مناسب اشاره کرد. محصولات اسپکترا بهترین انتخاب برای قایق‌ها و شناورهای کوچک، متوسط و بزرگ هستند. همچنین محصولاتی مناسب خشکی نیز طراحی شده اند که مناسب مناطقی هستند که آب آن‌ها شور یا لب شور همچون مناطق کویری است.

  • اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی :
برچسب ها :